PAŽINTINĖS - Kelionės autobusu (vasara) - Šiaurės Italija+2d.poilsio


 
Šiai kelionei taikomas degalu mokestis!

VISOS NAKVYNĖS IR 5 VAKARIENĖS VIEŠBUČIUOSE!

POILSIS PRIE JŪROS!

Šiaurės Italijos įdomybės ir poilsis prie Adrijos jūros


GRACAS - PADUVA - VIČENCA - VILA LA ROTONDA - GARDOS EŽERAS - SIRMIONĖ - VERONA - SOAVĖ - VENECIJA

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Išvykstate Italijos link. Pakeliui aplankote Gracą - Štirijos provincijos sostinę, įsikūrusią abipus Mur upės. Trumpa ekskursija po miestą aplankant Herrengasse, Landhaus - istorinę valdžios būstinę, Šv. Egidijaus katedrą, pasikeliate į Pilies kalną. Išvykstate Italijos link. Vakare atvykstate į viešbutį Adrijos jūros kurorte Veneto regione. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į seną universitetinį miestą - Paduvą, kurioje gausu dailės ir architektūros paminklų. Miesto įžymybė - didinga Šv. Antano Paduviečio bazilika su minareto pavidalo smailėmis ir bizantiniais kupolais, po kuriais ilsisi šventojo palaikai. *Radžionės rūmai, su didžiausia Europoje vientisos erdvės viduramžių sale, skiria Piazza del Erbe ir Frutta aikštes. Išvykstate į architekto Andreos Palladio miestą - Vičencą, garsėjantį įvairia architektūra. Centrinėje miesto aikštėje Piazza dei Signori dominuoja Radžionės rūmai, kurie dažnai vadinami bazilika. Seniausias Europoje dengtas Olimpinis teatras, kurį supa turtingų miestelėnų namai; Šv. Lauryno bažnyčia su nuostabiu gotikiniu, raižytu portalu. Esant galimybei, aplankote garsiausią architekto A. Palladio kūrinį - *vilą La Rotonda. Ši tobulai simetriška vila tarsi įkūnija Palladio architektūrą. Tobulai prie aplinkos pritapęs statinys sulaukė pripažinimo ir daug jo kopijų sutinkame net kituose pasaulio miestuose - Sankt Peterburge, Delyje. Grįžtate į pajūrio kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Vykstate prie didžiausio Italijos Gardos ežero. Sustojate šio ežero pusiasalyje įsikūrusiame Sirmionės kurorte, kurio pasididžiavimas - žavi viduramžių Rocca Scaligera pilis. Esant galimybei, siūlome maudynes siera prisotintame vandenyje. Vykstate į Veroną, Romeo ir Džuljetos miestą. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę - Piazza delle Erbe, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą Katedrą, minias turistų pritraukiantį *Džuljetos namą, Romos Koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį *romėnų amfiteatrą, kuriame tilpdavo beveik visi Romos laikų Veronos gyventojai. Grįždami į kurortą sustojate viduramžių miestelyje Soave, kurį juosia galinga gynybinė siena. Esant galimybei, *degustuojate šio krašto vyną. Sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į „miestą ant vandens“ - Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę, kurią Napoleonas pavadino „elegantiškiausia Europos svetaine“. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, kurioje vykdavo misterijos, procesijos, politiniai renginiai; *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto tiltą, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai, bei „Atodūsių“ tiltą, kuris buvo pastatytas, kad iš Dožų rūmų būtų galima patekti į kalėjimą. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *Varpinę, aplankyti įžymiausias Venecijos bažnyčias. Po pietų išvykstate į Čekiją. Kelionė per Austriją. Labai vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~4000 km.

 

Kaina nuo 1299 Lt

Priemoka už vienvietį kambarį nuo 600 Lt

 

Kelionių datos

2012 05 20 - 05 27 (A)

2012 05 30 - 06 06 (A)

2012 06 09 - 06 16 (A)

2012 06 19 - 06 26 (B)

2012 06 29 - 07 06 (B)

2012 07 09 - 07 16 (C)

2012 07 19 - 07 26 (C)

2012 07 29 - 08 05 (C)

2012 08 08 - 08 15 (C)

2012 08 18 - 08 25 (C)

2012 09 07 - 09 14 (A)

2012 09 17 - 09 24 (A)

Kaina A 1299 Lt    Kaina B 1399 Lt

Kaina C 1499 Lt

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • 5 vakarien4s
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (*) - mokami objektai. Turistas moka pats (apie 50 EUR - už visus (*) pažymėtus objektus).
 • (¹) - yra papildomų sąlygų.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
 
Užsisakykite naujienas el. paštu