NOVATURAS

Kelionė – tai vienas iš maloniausių nuotykių, kokį gali patirti žmogus savo gyvenime. Kelionės paveikia jausmus, pažadina sielą ir nuspalvina pasaulį naujomis spalvomis. Tai ne tik laiko praleidimo būdas, yra daugybė priežasčių, dėl kurių žmogus privalo keliauti.
Tad rinkitės keliones iš šios pasiūlos apačioje, o jei turėsite klausimų, mes esame tam, kad į juos atsakytume!


Kelionės padeda suprasti, ko Jūs norite iš gyvenimo. Kelionių metu Jūs susipažįstat su naujomis kultūromis, lankotės naujose vietose, bendraujate su naujais žmonėmis. Taip Jūs galite geriau suprasti savo vietą šiame dideliame pasaulyje. Visos kultūros yra ypatingos, kaip ir šių kultūrų žmonės, todėl nėra tik vieno teisingo būdo gyventi savo gyvenimą. Galite pastebėti, kad nuvykę į kitą šalį Jūs keičiatės pasąmonės lygmenyje, tampate atviresnis, labiau bendraujantis, Jums paprasta užmegzti pokalbį ar draugystę su nepažįstamais žmonėmis. Tyrinėkite Jus supantį pasaulį ir geriau pažinsite save ir savo aplinką.

Kelionės lavina išgyvenimo įgūdžius ir asmeninės nepriklausomybės jausmą. Juk jų metu galima pasikliauti tik savimi: prižiūrėti daiktus, sekti laiką, orientuotis miestuose, kur visi kalba nepažįstama kalba. Tai išmokys Jus greitai priiminėti svarbius sprendimus ir būti labiau patenkintu savo gyvenimu, juk geriau gailėtis dėl to, ką padarei, negu dėl to, ko nepadarei. Tai sužadins Jumyse savybes, kurios buvo užslėptos gyvenant sėslų gyvenimą, ir leis įgyvendinti drąsiausias svajones. Ypač tai aktualu mėgstantiems iššūkius. Neleiskite aplinkybėms Jums trukdyti pažinti pasaulį.

Kelionių metu Jūs tampate įdomesne asmenybe. Kas gali būti blogiau už pokalbį su žmogumi, kuris neturi ką papasakoti? Kelionės palieka neišdildomus įspūdžius ir ši tema padeda užmegzti pokalbį. Jūs būsite nustebinti, kaip dažnai apie keliones žmonės kalba darbe, kitą kartą ir Jūs galėsite palaikyti šias diskusijas. Kelionės padeda praplėsti savo akiratį, pamatyti kitų kultūrų atstovus, susipažinti su jų religija, virtuve, tradicijomis, pabendrauti su jais ir pačiam patirti jų svetingumą. Be to, niekas neprilygsta tam lengvumo jausmui, kuris grįžta su Jumis iš kelionės. Būtent jis taps Jūsų naujuoju resursu, padėsiančiu susitvarkyti su kasdienybe ir gyventi įprastu miesto ritmu.

Mokslininkai tvirtina, kad kelionės į užsienį daro gerą įtaką mūsų sveikatai. Kelionės gerina miegą, mažina stresą ir kraujospūdį, stiprina imunitetą ir prailgina gyvenimą. Teigiamai jos veikia ir kitas gyvenimo sritis, tokias kaip meilė, darbas ir išsilavinimas. Darbe Jūs tampate atviresnis naujoms idėjoms, labiau komunikabilus ir lankstus, kelionės gerina Jūsų planavimo ir darbo komandoje sugebėjimus. Poros teigia, kad tik kelionės padeda jiems išsaugoti romantiką santykiuose, o santykiai po kelionių tampa žymiai artimesni. Kelionės, be abejo, tai svarbi žmogaus išsilavinimo dalis. Statistika rodo, kad studentai, keliaujantys į užsienį, pasiekia geresnių akademinių rezultatų, o užsienyje studijavę žmonės, vartoja tos šalies kalbą visą likusį gyvenimą.

Ar kada nors susimąstėte, kodėl žmonės taip mėgsta keliauti? Kelionės į tolimas šalis padeda pabėgti nuo sau įprastos aplinkos, patenkinti smalsumą, patirti nuotykius ir naujus įspūdžius. Visa tai suteikia gyvenimui didesnę prasmę. Dažniausiai žmonės vengia keliauti, nes nežino nuo ko pradėti arba, jų manymu, neturi kelionėms pakankamai pinigų. Tačiau jei noras iš tiesų didelis, galima rinktis Novaturo keliones. Tam, kad kelionė būtų nepamirštama, ji neturi būti neįtikėtinai prabangi. Svarbiausias yra ryžtas ir gebėjimas planuoti, o jei trūksta tiek vieno, tiek kito Jums padės Novaturo kelionės, kurių dėka visas Jūsų gyvenimas gali tapti neįtikėtinu nuotykiu.

 
Užsisakykite naujienas el. paštu
 
Turite klausimų?
Mielai atsakysiu!

Audra Raudytė
+37061738751
info@kelionesis.lt