KELIONĖS IŠ VARŠUVOS

Vienas populiariausių būdų sutaupyti – rinktis keliones iš Varšuvos, kurios pastaruoju metu tampa vis populiaresnės mūsų tautiečių tarpe. Pirmiausia, kelionės iš Varšuvos yra pigesnės ir didesnis krypčių pasirinkimas visus metus. Perkant kelionę iš stambių Lenkijos kelionių organizatorių, galima sutaupyti nemažai pinigų, ypatingai jei vyksta šeima ir du vaikai. Didieji organizatoriai visada turi daugybę gerų pasiūlymų todėl, kad bendradarbiauja su viešbučiais visame pasaulyje. Skristi iš Varšuvos yra patogu dėl didesnio skaičiaus tiesioginių skrydžių į pačias egzotiškiausias šalis.Janina Ipohorska, lenkų dailininkė ir žurnalistė, yra pasakiusi: "сivilinės aviacijos stebuklai: pusryčiai Varšuvoje, pietūs Londone, vakarienė Niujorke, o bagažas Buenos Airėse". Iš tiesų, keliauti dar niekada nebuvo taip paprasta, kaip šiais laikais, viskas priklauso tik nuo finansinių galimybių. Lėktuvų bilietų kainos kinta kelis kartus per savaitę, tad jei nespėjote bilieto įsigyti šiandien, rytoj jis gali kainuoti mažiausiai kur kas brangiau. Tačiau yra būdų, kaip kosminę skrydžio kainą paversti labiau žemiška. Tinkamai pasirinkus aviakompaniją ir maršrutą, kelionė lėktuvu gali kainuoti pigiau nei kelionė traukiniu.


Ką verta žinoti apie keliones iš Varšuvos?

Tiems, kad mėgsta keliauti savarankiškai, svarbu žinoti, kad neįtikėtinai pigius skrydžius iš Varšuvos organizuoja dvejuose Varšuvos oro uostuose, Frederiko Šopeno ir Modlin, veikiančios pigių skrydžių bendrovės. Tačiau perkant kažką gerokai pigiau, kyla klausimas: kodėl šios aviakompanijos siūlo tokius pigius bilietus?

Jokio stebuklo tame nėra, tiesiog šios aviakompanijos atsisakė kai kurių funkcijų, kas padėjo ženkliai sumažinti jų paslaugų kainas. Pirmiausia, bilietais yra prekiaujama internetu, todėl nereikia išlaikyti bilietų kasų. Pagrindinį tokių aviakompanijų darbo principą galima apibūdinti taip: Jūs apmokate skrydį, o kitos paslaugos kainuos papildomai, todėl įprasti dalykai, pavyzdžiui maitinimas, kinas, žaidimai, kainuoja papildomai arba jų nėra išvis. Pigių skrydžių bendrovės dažniausiai padidina sėdimų vietų skaičių, kas gali sukelti diskomfortą kai kuriems keliautojams. Be to, jei skrendate ne vienas, o su šeima ar draugais, galite būti susodinti atskirai. Norite sėdėti šalia – mokėkite papildomai.

Pigių skrydžių aviakompanijų taisyklė: kuo mažiau laisvų vietų, tuo brangesni skrydžio bilietai, todėl geriausia bilietus pirkti iš anksto. Pirkite bilietą tik tuo atveju, jei esate įsitikinęs, kad tikrai skrisite. Kai kuriuos aviakompanijos pinigų už bilietą negrąžina, skrydžio datos pakeitimas taip pat gali kainuoti papildomai.

O štai kelios pigių skrydžių aviakompanijos, veikiančios Lenkijoje ir skraidinančios savo klientus iš Varšuvos. Populiariausia pigių skrydžių aviakompanija – Ryanair. Airių aviakompanija reguliariais reisais skraidina keleivius iš nedidelio Varšuvos oro uosto Modlin, skrydžiai į Belgiją, Graikiją, Prancūziją, Airiją, Švediją, Italiją, Ispaniją, Portugaliją, Norvegiją, Didžiąją Britaniją. Dar viena nebrangi aviakompanija – bendra Lenkijos ir Vengrijos bendrovė WizzAir, kuri Varšuvoje yra ypač populiari. Skrydžiai iš Varšuvos Frederiko Šopeno oro uosto į Ispanija, Švediją, Norvegiją, Italiją, Gruziją, Kiprą, Prancūziją, Izraelį, Didžiąją Britaniją, Portugaliją, Bulgariją, Briuselį, Vokietiją. Germanwings – populiari vokiška pigių skrydžių kompanija, nebrangiai skraidinanti keliautojus iš Lenkijos į Vokietiją.

Visiems, žinoma, norisi bilietams išleisti kuo mažiau pinigų, kad daugiau liktų pačiai kelionei, todėl pigių skrydžių aviakompanijos – tai geriausias pasirinkimas tiem, kas yra pasiryžęs dėl kainos paaukoti šiek tiek komforto. Tik nepamirškite bilietus užsisakyti iš anksto, tokiu atveju jie kainuos jums žymiai pigiau.

 
Užsisakykite naujienas el. paštu
 
Turite klausimų?
Mielai atsakysiu!

Audra Raudytė
+37061738751
info@kelionesis.lt