Turite klausimų?
Mielai atsakysiu!

 Audra Raudytė
+37061738751
info@kelionesis.lt

SAVAITGALIO KELIONĖS

Pamatykite gražiausius Europos miestus!

  Jei atostogų laukti reikia dar ilgai, o nuo nuolatinės poilsio stokos neišvengiamai prisikaupęs nuovargis neigiamai veikia kiekvieną Jūsų gyvenimo aspektą ir stipriai mažina darbingumą, savaitgalio kelionė – ne prabanga, o būtinumas. Tai iš tiesų yra geriausias būdas atitrūkti nuo kasdienybės ir trumpam pabėgti į visiškai kitą pasaulį, juk gyventi vienomis mintimis apie atostogas yra neteisinga, reikia mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka.
Žmonės dažnai atidėlioja savo poilsį ir tikisi geriems įspūdžiams surasti laiko atostogų metu. Jie galvoja, kad atėjus laisvadieniams jie pagaliau išsimiegos, pagaliau perskaitys vieną ar kitą knygą, pažiūrės filmą ar nueis į parodą, kurią seniai norėjo aplankyti. Tačiau dažnai atostogų metu atsiranda kiti svarbesni ir neatidėliotini darbai, ir tai, ką mes buvome suplanavę, vėl atidedama neribotam laikui. Todėl geriausia padaryti sąrašą malonių dalykų, kuriuos seniai norėjote nuveikti, ir paįvairinti jais artimiausius savaitgalius, o dar geriau bent trumpam kur nors išvykti.
Tam, kad pakeistumėte aplinką ir paverstumėte savo gyvenimą nuostabiu nuotykiu, nebūtina prašyti ilgų atostogų darbe, užteks ir kelių dienų. Dabar nuvažiuoti galima bet kur autobusais, traukiniais, lėktuvais, todėl mus riboja tik laiko klausimas. Jei kelionei turime tik vieną savaitgalį, nesinorėtų didžiąją laiko dalį praleisti kelyje, tad geriausia į kitą šalį skristi lėktuvu, taip jūs sutaupysite brangų laiką, kurį galėsite išnaudoti įspūdžiams naujoje šalyje.

 

Ką verta žinoti renkantis savaitgalio keliones?

Jei pasiryžote savo savaitgalį praleisti nenuobodžiai, pirmiausia, pagalvokite, kaip būtent jis turėtų atrodyti. Jei tobulo savaitgalio neįsivaizduojate be vaikščiojimo po parduotuves, tuomet Jums geriausia rinktis kelionę į Italiją, aplankant tokius miestus kaip Milanas ir Verona. Romantiškam savaitgaliui dviese labiausiai tiks kelionė į Paryžių, Barseloną, Londoną, Romą ar Stambulą. Jaunimą labiausiai sudomins kelionės į Vengriją, Vokietiją ar Lenkiją, kur savaitgaliais dažnai vyksta įvairūs muzikos festivaliai ir kiti įdomūs renginiai.
Atsipalaiduoti ir pailsėti nuo darbo dienų vienodumo ant jūros kranto galima viename iš nuostabių Europos kurortų Bulgarijoje, Graikijoje arba Ispanijoje. Ramiais kotedžais, vienatve, nuostabia gamta ir žvejyba galima pasimėgauti Suomijoje ir Vokietijoje. Jei norite paslidinėti ir pasigrožėti kalnais, rinkitės slidinėjimo kurortus Slovakijoje, Austrijoje, Italijoje ar Prancūzijoje.
Pastaruoju metu vis didesnį populiarumą įgauna toks reiškinys kaip "city break" – kelias dienas trunkanti pauzė gyvenime trumpam pabėgimui į kitą miestą. Dažniausiai šio laiko užtenka, kad būtų pamatyti ir aplankyti pagrindiniai turistų traukos objektai, išragauti vietiniai patiekalai ir gėrimai. Garsus kelionių žurnalas Condé Nast Traveller sudarė sąrašą miestų, labiausiai tinkančių įspūdingoms savaitgalio kelionėms. Į sąrašą pateko tokie Europos miestai kaip Amsterdamas, Barselona, Berlynas, Kopenhaga, Londonas, Praha, Venecija, Budapeštas ir Madridas.
Kiekviena Europos šalis – tai unikali istorija ir architektūra, nuostabi nacionalinė virtuvė ir, žinoma, nepriekaištingas aptarnavimo lygis, todėl savaitgalio kelionė į Europą atneš jums daug ryškių ir neišdildomų įspūdžių.

Tad kviečiame rinktis ir keliauti!

Roma
Paryžius
Barselona

 Londonas

 Stambulas
 Briuselis
 Madridas
   Vardas:
El. paštas:
Telefonas:
Jūsų užklausimas:
 
 

 
Užsisakykite naujienas el. paštu