Turite klausimų? 
Mielai atsakysime!
Audra Raudytė
+37061738751
info@kelionesis.lt

PIGIOS KELIONĖS - STAMBULAS

KELIONĖS Į STAMBULĄ!

Vienas įdomesnių keliautojų patyrimų yra keliauti po šalis ir stebėti, kaip keičiasi jų kultūros. Nė viename Europos pakraštyje nėra žavingesnio miesto už Stambulą


   


Vaikščiojant bet kuria Stambulo miesto gatve tikrai atrodys, kad esate Azijoje ar Viduriniuose rytuose. Iš pirmo žvilgsnio Stambulas neatrodo, kad yra Europos miestas. Triukšmas, judėjimas, kvapai, karštis, transportas, turgūs, veidai spalvos ir bendras chaoso pojūtis - visa tai neabejotinai, yra ne europietška, o rytietiška. Tačiau būtent tai ir sukuria šį miestą žavingą, nenuspėjamą ir kupiną paslapties. Stambulas visai kitoks nei visų jau aplankytas Antalijos kraštas, Stambulas, tai ir yra tikroji Turkija su savo kvapais, vaizdais, garsais bei jo svetingais gyventojais.


Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Stambulą!
Rekomenduojamas laikas keliauti: kovas-gegužė, rugsėjis-spalis.Stambulo TOP
(rekomenduoja ROUGH GUIDE):

 
Aya Sofya (dabar žavingas muziejus) - Dieviškosios išminties bažnyčia yra įspūdingiausias Bizantijos architektūros šedevras.
Topkapı Rūmai - apmąstyk Osmanų pražuvusią didybę sultonate, bevaikščiodamas po rūmus, paauksuotus paviljonus ir tvarkingus sodus.
Kariye muziejus - freskos, vaizduojančios Jėzaus Kristaus gyvenimą, yra tarp labaiusiai jausmus sužadinančių Stambulo Bizantijos turtų.
İstiklâl Caddesi - Stambulo judriausia ir elegantiškiausia gatvė, besipuikuojanti rūmais, bažnyčiomis, parduotuvėmis, restoranais ir barais.
Stambulo Šiuolaikinio meno muziejus - drąsus bandymas išdemonstuoti turkų modernų meną transformuotame sandėlyje su nuostabiu vaizdu į Bosforo sąsiaurį.
Nevizade Sokak Soak  - "pagauk" atmosferą viename iš daugelio vietinių žuvies restoranų ar barų gyvybingiausiose naujojo miesto gatvėse.
Kruizas po Bosforo sąsiaurį - plaukdamas pasigrožėk prabangiomis vilomis, impozantiškomis tvirtovėmis, pasenusiais žvejų kaimais ir dviem tarpkontinentiniais tiltais.
Kunigaikščių salos - vienas pigiausių pasaulio kruizų, nuplukdys Marmūro jūra tolyn nuo bruzdančių gatvių į istorines salas.


Geriausia vieta lauktuvėms GRAND BAZAAR - didžiausias Stambulo turgus.

Kai kuriais atžvilgiais būnant Stambule atrodo, kad esi viename dideliame turguje, o miesto Didysis turgus yra vienas patraukliausių objektų. Sakoma, kad piko valandomis Stambulo Didžiajame turguje lankosi apie pusė milijono žmonių! Eidami į šį miestą mieste, turėkite vadovą ar gerą žemėlapį, kitaip sutriksite ir mirkčiosite apakinti saulės Stambulo dalyje, kurios lig šiol niekada nebuvote matę. Šiame dengtame labirinte , kur šimtuose gatvių rikiuojasi tūkstančiai parduotuvėlių ir atrodo, kad čia galima nusipirkti visas pasaulio prekes, yra keli įėjimo ir išėjimo keliai. Čia parduodami prieskoniai ir sandalai, kilimai ir kavinukai ir dar daugiau nei galima įsivaizduoti. Didysis turgus Stambule turi savo garbingą istoriją. Jį 1450 metais įkūrė Mehmetas II-asis. 
NAUJIEJI METAI STAMBULE

2014 12 30 - 2015 01 02
 

 
 
Turkija,  Stambulas
Yumrus Emre Hotel (2*) - miesto centre
Nuo 1490,00 LTL 431,53 EUR asmeniui
Pusryčiai (3 nakvynės)
Vietų skaičius ribotas!
  Daugiau  
 
 
Turkija, Stambulas
Asur Hotel (3*) - miesto centre
Nuo 1569,00 LTL 454,41 EUR asmеniui
Pusryčiai (3 nakvynės)
Vietų skaičius ribotas!
  Daugiau  
 
 
Turkija, Stambulas
Sultan Palace (4*) - miesto centre
Nuo 1777,00 LTL 514,65 EUR asmeniui
Pusryčiai (3 nakvynės)
Vietų skaičius ribotas!
  Daugiau  
 
 
Turkija, Stambulas
Nuo 2166,00 LTL 627,32 EUR asmeniui
Pusryčiai (3 nakvynės)
Vietų skaičius ribotas!
  Daugiau  

Į kainą įskaičiuota:
Skrydis Vilnius - Stambulas - Vilnius
Rankinis bagažas 5 kg/asmeniui, registruotas bagažas 20 kg/asmeniui
Apgyvendinimas viešbutyje su nurodytu maitinimu;

Galimi ir kiti apgyvendinimo tipai, kategorijos, maitinimas

*kaina priklauso nuo sezoniškumo
*galima kita kelionės data, kelionės trukmė
* Jums pageidaujant, galime užsakyti apžvalgines ekskursijas rusų kalba
Vardas:
El. paštas:
Telefonas:
Jūsų užklausimas:
 
 
 
Užsisakykite naujienas el. paštu