PIGIOS KELIONĖS - BRIUSELIS-BRIUGĖ

SAVAITGALIS BRIUSELYJE / BRIUGĖJE

Briugė - viena iš labiausiai turistų lankomų vietų Europoje - tuo įsitikinsite pasivaikščioję po miesto centrą.

  

Manoma, kad 1473 metais Briugėje spaustuvininkas Williamas Caxtonas išleido pirmąją knygą anglų kalba. Jei jis šiandien sugrįžtų į miestą, kuriame pragyveno trisdešimt trejus metus, tikriausiai nepasiklystų, nes Briugė laikoma geriausiai išsilaikiusiu viduramžių miestu Europoje. Visas miesto centras yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

SAVAITGALIS BRIUSELYJE/BRIUGĖJE!

 
5 dienų individuali kelionė:

1 diena.
Skrydis Vilnius - Briuselis. Nakvynė Briuselyje.

2 diena.
Pažintis su Briuseliu. Nakvynė Briuselyje.

3 diena.
Vykstama į Briugę. Apie 100 km nuo Briuselio. Nakvynė Briugėje.

4 diena.
Briugė.

5 diena.
Vykstama į Briuselį. Skrydis Briuselis - Vilnius.

Kaina: nuo 1099 LTL asm. 318,29 EUR 

Į kainą įskaičiuota:
aviabilietai Vilnius - Briuselis - Vilnius
rankinis bagažas 10 kg asm.
2 nakvynės Briuselyje Hotel Queen Anne 3 žv. su pusryčiais
2 nakvynės Briugėje Leonardo Hotel Brugge 3 žv. su pusryčiais

*vietų skaičius už šią kainą - ribotas!
*pagal Jūsų pageidavimą galima kita kelionės data, trukmė

                                            Mes padarysime viską, kad Jūsų atostogos pranoktų Jūsų lūkesčius!

Anglų poetas Williamas Wordsworthas, apsilankęs Briugėje, rašė, kad čia jis jautė :didesnę ramybę nei dykumoje". Iš tikrųjų miestas, kuris yra Belgijos Vakarų Flandrijos provincija, buvo per daug tobulas romanistui Arnoldui Bennettui, kuris čia lankėsi 1896 metais ir rašė, tai "Briugė yra pilna jo, ir tu smalsiai ieškai kažko negražaus ir net negali lengvai surasti".

GERIAUSIAS METAS KELIAUTI:
Briugėje vyrauja vidutinis klimatas su maloniomis vasaromis, kai niekada nebūna per karšta, ir, nors žiemą šalta, sninga retai. Geriausias laikas aplankyti Briugę - pavasaris ir ruduo. Vasarą būna tiršta nuo turistų. Dėmesio: trečiadienis Briugėje - turgaus diena. Taip pat Briugė žavinga žiemą, kuomet vyksta tradicinė kalėdinė mugė.

KĄ PAMATYTI BRIUGĖJE:

1. ŠV. JONO LIGONINĖ. Tai seniausias Briugės pastatas, pastatytas dvyliktajame amžiuje. Miesto centre yra daug viduramžių pastatų - nuo įspūdingų bažnyčių iki kuklių kotedžų. Šis kontrastas ir daro Briugę tokią nepaprastą.

2. BRIUGĖS KANALAI. Nuostabūs tiek žiemą, tiek vasarą, tiek dieną, tiek ir naktį.

3. TURGAUS AIKŠTĖ. Pagrindinis Turgaus aikštės akcentas yra 83 metrų aukščio varpinė (Belfort). Lankytojai gali užlipti į jos virš ir pamatyti keturiasdešimt septynis skambančius varpus. Tais laikais, kuomet žmonės neturėjo laikrodžių, Turgaus aikštės varpinės varpai atstojo jiems laikrodį, kuris skelbdavo darbo dienos pabaigą ar petraukos laiką.

4. MIESTO ROTUŠĖ. Briugės miesto rotušė (Stadhuis) pastatyta 1376 metais. Šalia rotušės stovi valstybinio archyvo pastatas (Civiele Griddie). Šie du statiniai - vieni įspūdingiausių. Tačiau didžiausią malonumą pajusite klajodami miesto gatvelėmis ir atrasdami ne tokius didingus pastatus - keistus kotedžus ir namus, besirikuojančius palei kanalus.
 


Vardas:
El. paštas:
Telefonas:
Jūsų užklausimas:
 
 
 
Užsisakykite naujienas el. paštu