PIGIOS KELIONĖS

 
 
 
Pigios kelionės

Vilų nuoma
Ko gero ne kartą pagalvojote, kaip smagu būtų išvykti su šaunia savo draugų kompanija prie šiltos jūros ir kartu praleisti laiką patogiai, erdviai, pusryčiauti ir vakarieniauti prie bendro stalo viloje. Vakarais palydėti saulę terasoje, kuomet Jūsų draugai Jums kepa barbekiu, o Jūs gurkšnojate gerą ispanišką vyną.
Poilsis viloje - tai puikus pasirinkimas, kuomet Jūsų daug ir norite būti visi drauge.
Mokėkite, kaip už 2* žvaigždutes, o gyvenkite, kaip 5*.

Milanas-Baris-Roma

Garuojančios kavos į Milaną, tobulos architektūros į Romą, kitokios Italijos į Bario uostamiestį!
Barselona su poilsiu Maljorkoje

Pamatykite įspūdingą Gaudi architektūrą, S.Dali muziejų, pasivaikščiokite po Gotikos kvartalą, sustokite prie dainuojančių fontanų. Užkąskite tapas bei išsirinkite savo mėgstamiausią Sangria, o jos čia daugiau negu galite įsivaizduoti!
Na, ir po Barselonos įspūdžių, Jūsų laukia Maljorka, su savo smėlio paplūdimiais bei nuostabia gamta.


Sardinija-Roma
Kviečiame į rečiausiai apgyvendintą Italijos regioną! Atraskite fantastišku gamtovaizdžiu garsėjančią Sardinijos salą.
Ar žinojote, kad Sardinijos gyventojai pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu? Vidutinė gyvenimo trukmė - 81 metai! Neveltui.. čia norisi gyventi amžinai..


Sardinija
Kviečiame į rečiausiai apgyvendintą Italijos regioną! Atraskite fantastišku gamtovaizdžiu garsėjančią Sardinijos salą.
Ar žinojote, kad Sardinijos gyventojai pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu? Vidutinė gyvenimo trukmė - 81 metai! Neveltui.. čia norisi gyventi amžinai..Barselona-Porto
Ką renkatės, fado garsus ar flamenko ritmą?
O gal abu kartu?...
Kviečiame aplankyti Ispaniją ir Portugaliją ir pasisemti nepakartojamų įpūdžių!
Vienu šūviu-du zuikiai!


Roma-Baris

Pamatykite kitokią Italiją - atraskite Bario uostą!
Baris - Apulijos regiono sostinė, įsikūrusį Italijos pietuose (vos 1 val.  trukmės skrydis nuo Romos). Baris vadinamas net tik uostų, bet ir universitetų bei Šv. Mikalojaus - vieno iš Kalėdų senelio prototipų - miestu.
Na ir kaip gi be Romos, kiekvieną kartą ji mus pasitinka vis kitokia, pasipuošusi, belaukianti mūsų atvykstant.
"Dolce vita"! - pajuskime gyvenimo skonį...
 Bordo - Briuselis

Gardžių sraigių bei austrių į Bordo, o deserto - į Briuselį.
Kviečiame leistis į gurmanišką kelionę po Bordo - miestą, garsėjantį ne tik gardžiu vynu bei jūros gėrybių patiekalų įvairove, bet ir tuo, kad turi didžiausią UNESCO saugomą teritoriją.
Tos pačios kelionės metu turėsite progą aplankyti ir Briuselį - Europos sąjungos sostinę bei NATO būstinę.Būtinai užsukite į vieną iš jaukių Belgijos sostinės kavinukų paragauti pačio tikriausio karšto šokolado.
Leiskitės į kvapų bei skonių kelionę..

Jeigu norite pailsėti nuo kasdienių rūpesčių ir pasigrožėti netradicine gamta, kviečiame į rojų žemėje – Maljorką. Ispanijai priklausantį Balearų salyną Viduržemio jūroje sudaro 4 salos: Maljorka, Menorka, Ibiza ir Formentera. Šis salynas yra vienas iš autonominių Ispanijos regionų, turinčių savo parlamentą ir vykdomąją valdžią.
Didžiausia šio salyno sala – Maljorka – yra svarbiausia tarp salų ir labiausiai mėgstama turistų. Tai kataloniška Ispanijos dalis. Saloje kalbama dviem oficialiomis kalbomis – ispanų ir katalonų. Vietiniai gyventojai kalba maljorkietišku katalonų kalbos dialektu, kuris turi skirtingų atmainų įvairiose salos vietose.


Kipras
Kipras, trečioji pagal dydį sala Viduržemio jūroje, yra trijų žemynų sankryžoje – čia susikerta keliai, vedantys į Afriką, Europą ir Aziją. Kipre galima išvysti ne tik trijų žemynų augmenijos ir gyvūnijos, bet ir kultūros pėdsakų, kuriuos čia paliko graikai, finikiečiai, turkai, prancūzai, anglai. Kiekvienas atvykėlis saloje randa užsiėmimą, atitinkantį jo norus ir poreikius. Ieškantieji istorinių paminklų gali apžiūrėti Antikos laikus menančius griuvėsius. Linksmybių mėgėjai gali per naktį šėlti trankių barų ir klubų šviesose. Aktyvų poilsį pripažįstantys žmonės gali keliauti po kalnus ar mėgautis vandens pramogomis. Salos gyventojai dažnai giriasi, kad Kipras – vienintelė vieta pasaulyje, kur ryte paslidinėjęs kalnuose, popiet gali kaitintis saulėje ir maudytis jūroje. Sniegas Trodos kalnuose laikosi iki pat kovo pabaigos. Šiuose kalnuose įsikūrę senoviniai kaimeliai su siauromis, kartais niekur nevedančiomis gatvelėmis. Kaimeliuose prie kavinukių saulėje šildosi vyriškiai, mielai bendraujantys su turistais.

Malta
Malta - nedidelė Viduržemio jūros valstybė, esanti pusiaukelėje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės. Gražus kraštovaizdis, uolėtos pakrantės, ramios įlankos, smėlėti paplūdimiai ir skaidri jūra traukte traukia poilsiautojus ir povandeninio nardymo mėgėjus. Maudynių sezonas Maltoje tęsiasi beveik ištisus metus. Žmonės Maltoje apsigyveno maždaug 6000 m. pr. Kr., tai reiškia, kad salos civilizacija yra viena seniausių pasaulyje. Tačiau tik XX a. šalis išsikovojo nepriklausomybę. Pagal gyventojų tankumą Malta trečioje vietoje pasaulyje po Monako ir Singapūro. Šalyje dvi oficialios valstybinės kalbos - maltiečių ir anglų.Alikantė

Alikantė- uostamiestis prie Viduržiemio jūros. Ispanijos pietryčiuose esantis miestas, savo palmių ir prekybos gatvių bulvaru viliojantis turistus. Tai vienas iš labiausiai žinomų miestų  Kosta Blanka (Costa Blanca) Viduržiemio jūros pakrantėje, garsėjančioje savo paplūdimiais.
Alikantė yra vienas iš seniausių miestų Ispanijoje. Pagal rašytinius šaltinius jam daugiau kaip 2000 metų. ,,Šviesos miestas”-  taip skamba tikrasis  Alikantės miesto pavadinimas išvertus originalų ,,Lucentum”pavadinimą.
Alikantės mietas labai populiarus dėl savo smėlėtųjų paplūdimių. Taip pat garsėja puikiais orais, labai tinkama vieta ramiems pasivaiksčiojimams, mėgaujantis palmių draugija ir švelniu klimatu.
Mieste ir aplink  išlikę daugybė istorinių objektų. Siūloma apsilankyti bažnyčiose, katedrose, žinoma, nereikia pamiršti ir Alikantės uosto.

Nica
Nica- aplankykite nuostabiąją Prancūzijos Rivjerą. Nepraleiskite progos užsisakyti ekskursijų: nuplaukti laivu iki Monako, apžiūrėti Nicą su gidu, nuvykti iki Kanų bei Monte Carlo. Siūlome patogias keliones su skrydžiu iš Vilniaus oro uosto su persėdimu viename iš Europos miestų. Apgyvendinimas 3 žv. viešbutyje Nicos centre.


 
Užsisakykite naujienas el. paštu
 
Turite klausimų? 
Mielai atsakysime!
Audra Raudytė
+37061738751
info@kelionesis.lt