Turite klausimų?
Mielai atsakysiu!

Audra Raudytė
+37061738751
info@kelionesis.lt

PASKUTINĖ MINUTĖ - DUBAJUS

KELIONĖS Į DUBAJŲ
Skrydžiai į Dubajų
2016.12.24-2017.03.02

 

PASKUTINĖ MINUTĖ Į
 DUBAJŲ

Šiuo metu paskutinės minutės pasiūlymų nėra į Dubajų su tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus, bet galime Jums pasiūlyti individualų maršrutą pagal Jūsų poreikius. Mielai prašome kreiptis> info@kelionesis.lt

 
... Pasinaudokite šia puikia galimybe pamatyti prabangos ir kontrastų šalį  mums patariant ir rekomenduojat

Galime pasidžiaugti kartu su visa Kelionešio komanda, kad Dubajų pažįstame gerai ir labai norime Jums jį parodyti, parekomenduoti lankytinas vietas bei padėti  išsirinkti viešbučius pagal Jūsų poreikius.

O gal kai kurie iš Jūsų pasiskaitys mūsų išsakytus pasakojimus, kuomet dirbome 7* Burj Al Arab viešbutyje ir pageidaus užsisakyti kambarį šiame viešbutyje. Pats paprasčiausias kambarys yra tik 170 kv.m.
Apie Burj Al Arab viešbutį >  Jungtiniai Arabų Emiratai tai be galo kontrastinga šalis. Tai modernus miestas, kuris persipina su dykumų grožiu ir išskirtinumu. Architektūra be galo neįtikėtina ir keičiasi galima sakyti kiekvieną dieną. Lankomiausi objektai Dubajuje tai "Emirates Towers" , "Burj Al Arab" viešbutis, Burj Khalifo bokštas, Dubai Marina, Jumeirah beach residence paplūdimys, Dubai Mall centras, didžiausias pasaulyje, bei Palmės sala. Ir žinoma, šią minutę gal kas atsirado naujo, ko ir mes dar nespėjome sužinoti ir pamatyti. 

 

Vardas:
El. paštas:
Telefonas:
Jūsų užklausimas:
 
 
 
 
Užsisakykite naujienas el. paštu